Productcategorieën

Contact us

My Cart
0,00
My Cart
0,00
Smoothiepacks

Gezond

In de haast van de ochtend is het soms moeilijk om een goed ontbijt bij elkaar te sprokkelen. Maar met deze smoothiepacks hoef je hier je hand niet meer voor om te draaien. Alle smaken zitten bomvol fruit, groenten, vezels en natuurlijke eiwitten. Even fruitig en fris zoals je van een smoothie gewend bent, maar met voldoende voedingsstoffen zodat je weer even vooruit kan! Online besteld en vriesvers thuis geleverd met de PostNL.

Gemakkelijk

Een smoothiepack bestaat uit precies genoeg verse voorgesneden groenten, fruit en powerfoods om één gezonde smoothie te maken. Alle ingrediënten zijn ‘’individually quick frozen’’ voor optimale smaak en voedingstoffenbehoud.
Elke smaak is beschikbaar per 3 stuks voor €8,75. De geportioneerde zakjes zijn gemaakt van 100% plasticvrij en bio afbreekbaar materiaal.

Gevarieerd

Om een smoothie klaar te maken plaats je de bevroren inhoud van één zakje direct vanuit de vriezer in de blender. Voeg hier 275ML vocht naar keuze aan toe voor eindeloze variatie. Dit kunnen fruitsapjes zijn voor een extra fris resultaat, melk(vervangers) voor een gezonde milkshake yoghurt/kwark voor een smoothiebowl. Blend voor 30 seconden a 60 seconden en geniet van een koude verse smoothie.

Ingrediënten

PB&Jpinda, bosvruchten, kikkerwten, dadel, acai poeder
Just Peachyperzik, aardbei, rozenbottel, goji bessen, appel, macadamia, maisvlokken, amaranth
Unicornananas, banaan, witte zoete aardappel, blauwe spirulina, zeezout, vanille extract, amandel
Gingersnapspassievrucht, mango, pompoen, wortel, cashewnoten, chia zaad, baobab
Groentjeappel, kiwi, peer, banaan, avocado, spinazie, limoen, lucuma
Beet itframboos, aardbei, granaatappel, pastinaak, biet, cranberries, lijnzaad en hennepzaad
Frappébanaan, haver, dadel, hazelnoot, espresso, vanille, cacao

Voedingswaarden per 100g onbereid product

KcalKoolh.EiwitOnv. vetVezels
PB&J161,02818,8314,4804,5784,237
Just Peachy124,57017,4052,8513,0945,254
Unicorn137,70015,7354,6755,0351,475
Gingersnaps140,5008,7304,7106,5855,485
Groentje88,35013,8901,2701,7552,180
Beet it97,3507,9553,5803,7354,410
Frappé297,09024,5057,70612,15510,497
Vit B1Vit B2Vit B6Vit B3FolaatVit CVit AVit EVit KKaliumCalciumFosforMagnesiumIJzerKoperSeleniumZink
PB&J0,0600,0440,0642,19427,98029,5653,6291,4407,831279,59331,49582,63040,0111,0820,1812,3080,632
Just Peachy0,0470,0390,0580,56310,44057,53422,0000,7083,190190,81046,48042,14023,5601,2330,0870,9740,217
Unicorn0,0870,0850,1060,7756,44026,1502,7502,3050,145251,80038,80078,20044,9000,5800,1500,9500,493
Gingersnaps0,1330,0680,0711,87516,86012,200123,8000,8151,420265,05081,700170,80073,1001,8600,3319,8501,292
Groentje0,0480,0520,1070,51023,03020,35020,9500,85045,080252,10021,85025,40016,5500,8600,0820,7000,412
Beet it0,2040,0530,1280,98548,45027,5002,4500,4455,440323,85032,350145,15058,2001,4200,1720,3001,125
Frappé0,1050,0600,1541,00039,3402,4002,2003,6495,420483,20068,300146,60091,7502,1550,7032,4701,310